ÖNE ÇIKAN MASÖZ TERAPİSTLER

  Tüm masözleri görmek için tıkla  

Nuru masaj eşiniz veya partneriniz ile yaşayacağınız en samimi masajların başında gelen fazlasıyla erotik içeren bir uygulamadır.

Her erotik masözün size söyleyeceği gibi, fiziksel yakınlıktan zevk almanın tek yolu seks değildir. Aslında birçok bakımdan erotik bir masaj, cinsel ilişkinin kendisinden çok daha uyarıcı bir deneyimdir. 

Örneğin Japon Nuru masajını ele alalım; Masaj, samimi atmosferi ve benzersiz fiziksel hisleri ile müşterilerin zevki yeni ve yaratıcı yollarla keşfetmelerini sağlar. Bununla birlikte, bir Nuru masajının aşk hayatınızı renklendirmekten daha fazlasını yapabileceğini unutmamak önemlidir. 

Aslında, bir Nuru masajı zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu uyandırmak için tasarlanmış çok sayıda sağlık yararına sahip olduğu için erotiğin ötesine geçer. Öyleyse arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bir Nuru masajının birçok sağlık yararını öğrenmeye hazırlanın. 

Japon Nuru Masajı nedir?

Japonya’da ortaya çıkan bir Nuru masajı, yüksek eğitimli bir masözün masajı sıcak bir jel içinde gören kişiyi kapladığı cinsel açıdan uyarıcı bir aktiviteyi ifade eder. Deniz yosunu özü, aloe vera ve greyfurtun benzersiz bir füzyonundan oluşan jel, tüm fiziksel hisleri güçlendirmek için tasarlanmış yumuşak bir maddedir. 

Genel olarak bir Nuru masajı, danışanın sakin ve rahatlatıcı bir atmosferde rahat bir yüzeyde yüzüstü yatmasıyla başlar. Ardından, çıplak bir masöz, yoğun jeli yavaşça yayarken müşteriyi bağlar ve aşırı tantrik zevk üretir. Masaj boyunca masöz, vücudunu müşteriye sürtünerek, her iki tarafı da mutlu ve mutlu bir sona götürmek için yoğun erotik zevki teşvik eder.

Nuru Masaj Faydaları Nelerdir?

Artık bir Nuru masajının giriş ve çıkışları hakkında ipucuna sahip olduğunuza göre, bir Nuru masajının cinsel yakınlığı artırmaktan daha fazlasını nasıl yaptığına bakalım.

1) Stres Giderici

Bir Nuru masajı tamamen huzur ve rahatlama ile ilgilidir, bu nedenle masajın stresle mücadele etmek ve açık fikirliliği desteklemek için özel olarak tasarlanmış olması şaşırtıcı değildir. Nuru masajı yaşayan hastalar, baştan ayağa tamamen rahatlamış hissettikleri için zihinsel sağlıklarında önemli bir gelişme olduğunu bildirirler. 

2) Kasları Rahatlatır ve Dolaşımı İyileştirir

Ağrıyan kasları gevşetmek ve daha iyi kan dolaşımını teşvik etmek, Nuru masajının en önemli sağlık faydalarından bazılarıdır. Muhteşem bir tanrıçaya sahip olma düşüncesi yeterli değilse, tekniğin ek olarak gergin kasları gevşetme yararı vardır. Masöz vücudunuzu uyararak kan dolaşımını teşvik edecek ve kan akışını iyileştirecektir. 

3) Cildi Nemlendirir

Nuru masajının içerdiği jel yumuşak ve sıcak olmasının yanı sıra birçok gençleştirici özelliğe sahiptir. Aslında, jelin oldukça nemlendirici olduğu ve toksinleri vücuttan attığı bilinmektedir. 

Nuru Masaj Genel Bakış

Nuru masajınız için geldiğinizde ne bekleyebilirsiniz? Deneyim, vücudunuzu temiz ve ıslatmak için bir duşla başlar. Hala duştan damlarken yatağa uzanacaksınız ve hostesler kaygan Nuru jeli sizin ve vücudunuzun geniş bölgelerine yayacak.

Jel ile kaplandıktan sonra, hostes yatağa yükselecek ve mümkün olan en geniş fiziksel teması başlatmak için ipeksi vücudunu sizin üzerinize kaydıracaktır. Lateks sütyen ve tanga dışında hiçbir şey giymeyen hostesler, gövdesi, serseri, önkolları ve elleriyle vücudunuzun her santimini ovacak. 

Sırtınızdaki iş tamamlandığında, ters dönme zamanı; ve bu, işlerin daha da uyandırdığı zamandır. Önünüzde nazik, şehvetli kayma ve en hassas kısımlar, tüm vücut teması korunarak yoğun erotik zevk uyandırarak yapılır.

Nuru masaj sık sorulan sorular (SSS)

Nuru masaj ne demek?

Nuru masaj eşiniz veya partneriniz ile yaşayacağınız en samimi masajların başında gelen fazlasıyla erotik içeren bir uygulamadır.

Nuru masaj nasıl yapılır?

Nuru masajı iki tarafın tamamen çıplak olup, nuru jel sürüldükten sonra şişme bir yatakta vücuttan vücuda sürtünerek yapılır.

Nuru masaj nerede yapılır?

Bu masajı uygulayabilen bir çok bireysel hizmet veren masöz bulunmaktadır internetten basit bir araştırma ile bulabilirsiniz.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir