ÖNE ÇIKAN MASÖZ TERAPİSTLER

  Tüm masözleri görmek için tıkla  

Ofis masajı , spa günlerinde tercih edilen terapötik masajlarla aynı değildir. Her şey gibi, bir seansın istenen sonucu masajın nasıl verildiğini bildirir.

Ofis masajı nedir ?

Spa masajları, soymayı ve hem dokunma hem de koku gücü ile rahatlamayı teşvik etmek için uçucu yağların kullanılmasını içerir. Masajın dokunuşu hafiftir, ancak yine de nefis terapötik ve rahatlatıcıdır.

Kurumsal masaj, çalışanların kıyafetlerini çıkarmasını veya yumuşak müzik, mumlar ve yağları içermez. Birçok işletmenin tercih ettiği tipte sandalye bazlı masaj, alıcının normalde masaj şirketi tarafından sağlanan özel olarak uyarlanmış bir sandalyede ileriye dönük olarak oturduğu kıyafetlerin üstünden verilen bir masajdır.

Masaj 15-20 dakika sürer ve vücudun bir İstanbul ofis masajı ortamında çalışmaktan kaynaklanan baskı altında olan belirli alanlarına odaklanır. Örneğin sırt, omuzlar, kollar ve eller, her zaman zorlanmaya maruz kalabilir, mutlaka ağır bir ağırlık kaldırmaktan değil, günlük olarak tamamlanması gereken daha tekrarlayan stil görevlerinden olabilir.

Sandalye masajı, ağrısız derin masaj veren, kaslara kan akışını artıran, onları canlandıran, aynı zamanda rahatlatıcı olan İsveç masajına dayanır.

İsveç masajı uzun ve saygın bir tarihe sahiptir, soyağacı, terapötik çevrelerde, vücudun yumuşak dokularıyla ilgili birçok farklı ağrı, ağrı ve sorunla başa çıkabilen masaj olarak bilinir.

Ofis masajının faydaları

  • Personeli canlandırın ve rahatlayın

Acil bir fayda, derin doku masajının gerginliği rahatlatması ve rahatlatması, ancak aynı zamanda vücudu canlandırmasıdır. Üretken olurken daha rahat insanların ne olduğunu fark edeceksiniz.

  • Verimlilik artar

Personel verimliliği artık sadece belirli bir süre içinde mümkün olduğunca insanlardan kurtulmakla kalmıyor, aynı zamanda verimlilikler ve işlerin nasıl yapıldığına da bağlı. Verimliliği artırmak için yapabileceğiniz her türlü şey vardır, ancak çalışmalar, rahat, canlandırılmış ve değerli bir iş gücünün uzun vadede işi daha iyi hale getirdiğini kanıtlamıştır.

  • Çalışana değer vermek

Değerli bir çalışan mutlu bir çalışan.

Yine de, birçok iş ayarı bunu her açıdan engelliyor gibi görünüyor. Sanki birisinin rahatlaması için zaman ayırmasına izin vermek ya da masasından uzakta zaman tembellik ve iş eksikliği için emsal teşkil edecektir.

Tersi doğrudur; kurumsal masaj bazı şirketler için cesur bir adımdır, ancak birkaç ay sonra neden kurumsal masaj dünyasına dalmak konusunda titiz olduklarını merak ettiler. Çalışanlar sadece daha az sıklıkta bulunmuyor, aynı zamanda daha uzun süre tutuluyor ve insanlar da işiniz için çalışmak isteyecekler. Çalışan bir işgücü ve güçlü bir sağlık kültürü ile, kalmak isteyen çalışanlarınız olacak ve kapınızı da kapatacak yeteneklere sahip olacaksınız.

Kurumsal masaj, en önemli varlığınıza, personelinize yapılan bir yatırımdır. Kurumsal masajın, bazıları bir iş ve şirket kültürüne özgü birçok faydası vardır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir