ÖNE ÇIKAN MASÖZ TERAPİSTLER

  Tüm masözleri görmek için tıkla  

Anadolu yakası masöz sitesi olarak sizler için bu bölgede bulunan en iyi masaj terapistlerini bir araya getirdik. Masöz profilleri arasında detaylı olarak incelemelerde bulunabilir ve sağlıklı bir masaj için ilgili masözlerde hizmet için randevu alabilirsiniz. İşletmemizin masöz ilanları içinden seçtiği terapistlerin hepsinde gerekli eğitim ve sertifikalar bulunmaktadır.

Masöz ekibinin uzmanlık alanlarına göre hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Thai masajı, Bali masajı, Klasik masaj, Spor masajı, Aromaterapi masajı gibi seçenekler için en özel masözler hazır beklemektedir.

Hangi masaj yağı iyi gelir

Hangi masaj türünü seçmeniz gerektiğine karar veremediniz mi? Karar aşamasında size yardımcı olmaktayız. Vücudunuzun ihtiyacı olan masaj seansını belirleyerek kendinizi yeniden keşfetmenizi sağlıyoruz. İstanbul masaj salonumuzda vücut ağrılarınız ve stres halinizden kısa sürede kurtulacaksınız.

Masaj yağlarının kullanılmasında iki amaç bulunmaktadır. Birincisi kişinin kendini rahat hissetmesini sağlamak ve içinde bulunduğu stres halini ortadan kaldırmaktır. İkinci amaç ise masaj yağının vücuda sağladığı olumlu etkileri içerir. Doğal özlerin cilt hücrelerini yenileyerek deriyi nemlendirdiği bilinmektedir. Ayrıca kas dokusundaki gerginliğin azaltılması için sıklıkla kullanılmaktadır. Papaya, portakal, limon, papatya, lavanta gibi masaj yağları İstanbul masöz bayan ekibinin en çok tercih ettiği doğal özlerdir.


Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir